POMODLIMY SIĘ W TWOJEJ INTENCJI!

Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie (Mt 18, 19)

Maryja poprzez wielorakie swoje wstawiennictwo ustawicznie zjednuje nam dary zbawienia wiecznego. (KK, 62)

Pośrednictwo Maryi wiąże się ściśle z jej macierzyństwem, które je wyróżnia od pośrednictwa innych istot stworzonych. (św. Jan Paweł II, encyklika Redemtoris Mater, 38)

Bardzo często w naszym życiu spotykamy się z sytuacjami, kiedy potrzebna jest nam wzmożona modlitwa w intencji jakiejś osoby czy sprawy. Wtedy pomni na słowa Chrystusa, prosimy zwykle naszych przyjaciół i znajomych, ludzi dobrej woli, o pamięć na modlitwie. Taka modlitwa wspólnotowa nigdy nie pozostaje przez Boga niewysłuchana. Chcemy zatem zaproponować Tobie także naszą modlitwę wstawienniczą w Twoich intencjach przed obliczem Maryi, Matki Jezusa, która króluje w naszym kościele. Przekonani jesteśmy o jej przemożnym orędownictwie także za Tobą! Przesłane nam przez Ciebie intencje modlitewne zostaną odczytane w najbliższą środę podczas wieczornego nabożeństwa nowenny do NMP Królowej Polski w naszej maryjnej świątyni. Dziękujemy Tobie za zaufanie i obiecujemy o naszym pacierzu za Ciebie przed obliczem Czarnej Madonny, patronki tego świętego miejsca oraz w bliskosci relikwiarza Jej wielkiego czciciela sw. Jana Pawła II...

o uzdrowienie dla Kasi
Dodał: Wierna     dnia: 2019-09-16 14:43:15
Proszę o modlitwę w intencji zmarłego Ryszarda,Jana,Danutę,Zbigniewa,Franciszka,Bogumiłę,Zdzisława,Karola .Bóg zapłać za modlitwy
Dodał: Krewna     dnia: 2019-09-10 13:24:34
Maryjo prosze w intencji tych ktorzy maja nade mna jakakolwiek wladze, tych ktorych nie rozumiem, tych ktorzy mnie rania, Maryjo naucz mnie patrzec na nich oczami Chrystusa, Tobie Maryjo i Sw Jozefowi powierzam nowy rok pracy i prosze o Wasza opieke
Dodał: Wieslawa     dnia: 2019-09-09 08:34:53
W intencji Janusza, o jego nawrócenie, przemianę serca i życia.O to, aby przejrzał. Aby zapragnął relacji ojcowskiej ze swoim jedynym synem.O to, abym jako matka dziecka, umiała mu wybaczyć. O nasze wzajemne pojednanie.Bóg zapłać za modlitwę i wsparcie.
Dodał: Iwona     dnia: 2019-09-04 14:33:49
Pokornie proszę o modlitwę o Boże Miłosierdzie i potrzebne Łaski oraz światło Ducha św. w moich bardzo trudnych sprawach
Dodał: Maria     dnia: 2019-09-03 21:27:38
W podzięce za wspaniały związek z Kamilą za nasze piękne spotkanie pełne zrozumienia i miłości,za wzajemne odczuwanie siebie ,duchowo, fizycznie ,psychicznie,emocjonalnie, intelektualnie.Za wspaniały związek za odwage w jego nawiązaniu za otwartość ,mądrość w naszym związku.Za siłe do walki,pozytywnych ludzi.Za dobre studia ,pracę,wspaniałych ludzi wokół siebie ,aniołów, za dobrych współpracowników i wspanaiłych przyjaciół.za wspaniałą bliskośc z Kamilą chęci do nauki ,samorozwoju i poznawania siebie.Za zdrowie i wspaniałe życie rodziców,za pokój.Za to .ze Bóg przenika i jest z Nami.za wszystkie okazje które się nadażają i je wykorzystuje .Bogu dzięki wielkie.
Dominik
Dodał: Dominik     dnia: 2019-09-03 15:32:00
O Matko Boża i Matko nasza która masz obfitość Bożych łask, uchroń moje dzieci od pokus światowych aby wybrały drogę dającą szczęście wieczne.🙏
Dodał: mama     dnia: 2019-08-29 02:04:06
Matko Boża, proszę Cię o łaskę pokory, pobożności i męstwa dla ks. Mirosława aby z mocą działał pośród powierzonego mu ludu i wiernie naśladował drogę Twojego Syna.
Dodał: Agnes     dnia: 2019-08-29 01:47:14
Matko Częstochowska proszę pomóż łaską o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej.O dobrych ludzi którzy mogą mnie pomóc wyjeździe do Ziemi świętej.
Dodał: Adrian     dnia: 2019-08-27 23:14:21
Proszę o modlitwę w intencji mojej córki Oli o rozwiązanie jej trudnych spraw. Bóg zapłać.
Dodał: Maria     dnia: 2019-08-27 21:53:13
O wybaczenie Januszowi K. krzywdy jaką mi uczynił i własnemu synowi, o wyzbycie się chęci zemsty i nienawiści, o wzajemne pojednanie
Dodał: Iwona     dnia: 2019-08-27 14:15:42
Proszę o modlitwę w intencji moich córek, by wybaczyły nam rodzicom wszystkie krzywdy przez nas wyrządzone i By im Pan Bóg wybaczył i pobłogosławił wszelkimi łaskami. Dziękuję!
Dodał: Matka     dnia: 2019-08-27 11:28:11
Proszę o modlitwę za mnie o miłość w sercu, wiarę i nadzieję która nigdy nie gaśnie. Bóg zapłać za modlitwy.
Dodał: ......     dnia: 2019-08-27 08:03:23
W intencji dziękczynno-błagalnej. O szczęśliwy i szybki powrót przyjaciela do domu, łaskę jego spełnienia duchowego i wiarę w ludzi, a także o nowe życie w moim domu.
Dodał: Anna     dnia: 2019-08-25 19:47:00
O Boże błogosławieństwo dla syna Bartłomieja,aby potrafił żyć zgodnie z wolą Bożą.
Dodał: Ela     dnia: 2019-08-24 21:57:02
Proszę o łaskę uzdrowienia mojego taty z uzależnienia i depresji.
Dziękuję serdecznie za wszystkie modlitwy
Dodał: Maria     dnia: 2019-08-24 00:52:52
Bardzo proszę o modlitwę o rychłe wyjaśnienie sytuacji dotyczącej mojego związku z bliską mi Osobą i o uzdrowienie relacji między nami.
Dodał: Jadwiga     dnia: 2019-08-23 18:08:01
Dominik
Dodał: Dominik     dnia: 2019-08-22 11:46:53
Proszę o modlitwę za mnie, moje córki, wnuczęta o łaski uwolnienia od wszelkiego złego ducha, uzdrowienia fizycznego oraz opiekę Matki Bożej i błogosławieństwa Bożego. Bóg zapłać